SCHOLKA NIE TYLKO ŚPIEWA

W jedną z sobót czerwca, nasza dziecięca Scholka, zamiast próby, miała piknik w altance przy naszym kościele.

Uczestnikami Pikniku były oczywiście Scholanki - ze swoimi bliskimi - i Siostra Magdalena, nasza Opiekunka. Podczas Spotkania było dużo atrakcji: graliśmy w nogę, w siatkówkę, w badmintona, w berka.

Niedługo po tym była loteria niespodzianek. Polegała ona na rzucaniu kostką. Gdy wyrzuciło się 1 lub 6 - można było sobie wybrać prezent przygotowany przez Scholanki dla siebie nawzajem. Po Loterii przyjechała zamówiona pizza.

Gościem honorowym był przez chwilę Ksiądz Proboszcz Lucjan Rożek SAC.

Atmosfera na Pikniku była bardzo radosna. Wszyscy bardzo się lubimy i lubimy ze sobą spędzać czas w sobotnie popołudnia. Obecnie Scholka liczy ok. 20 osób, ale mamy nadzieję, że po wakacjach będzie nas jeszcze więcej, bo to naprawdę wspaniała Wspólnota. :)

Amelia Faryna